مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن ، وسایل بازی پلی اتیلن ،تاب و سرسره پلاستیکی

مجموعه بازی پلی اتیلن یا همان وسایل بازی پلی اتیلن امروزه از پرطرفدارترین تجهیزات زمین بازی کودکان و مبلمان شهری بوده تولید مجموعه بازی کودکان و تاب و سرسره پلی اتینی با استاندارد EN1176 با کیفیت درجه 1 و تنوع در طراحی و رنگ لوازم بازی کودکان از افتخارات این شرکت میباشد . تمامی مجموعه های بازی پلی اتیلنی این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد قیمت وسایل بازی پلی اتیلن بستگی به ابعاد مجموعه بازی و تعداد تاب و سرسره و پنل ها و نوع سرسره ها و تعداد ایستگاه ها دارد که با توجه به درخواست خریدار مجموعه بازی مناسب پیشنهاد می گردد نصب وسایل بازی پلی اتیلن توسط پرسنل مجرب این شرکت صورت می پذیرد  اینگونه لوازم بازی پارکی از اجزای ثابت زمین بازی کودکان می باشد.

مشخصات فنی وسایل بازی پلی اتیلنی :

1-تمامی قطعات غیر فلزی از جنس پلی اتیلن می باشد .

2- کلیه قطعات پلی اتیلن ساخته شده از LLDPE می باشد و خاصیت ضد الکتریسیته ساکن آنتی باکتریال ،آنتی UV، سازگار با محیط زیست و بدون مواد سمی می باشد

3-قطعات پلی اتیلن مجموعه بازی دارای مقاومت بالا در برابر ضربه و نور خورشید و تغییرات جوی از جمله بارندگی و سرما و گرما تا 70درجه سانتیگراد می باشد .

4-تمامی قطعات فلزی از آهن مرغوب و با کیفیت عالی و مقاوم در برابر وزن بالا و از رنگ الکترواستاتیک کوره ای ساخته شده اند .

5-تمامی اتصالات مجموعه بازی کودکان بدون استفاده از جوش و با استفاده از بست اتصال یافته است .

6-تمامی بست ها و درپوش ها از جنس چدن می باشد .

7-تمامی پیچ ومهره ها از جنس گالوانیزه می باشد .

8-نوع رنگ استفاده شده در لوازم بازی پلی اتیلن هچ گونه خطری برای سلامتی کودکان نداشته و مطابق با استاندارد های محیط زیست می باشد .

9-محصولات دارای 12 ماه گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش می باشد .

10-نصب مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان به روش فونداسیون می باشد .

11-کلیه دستگاه ها دارای استاندارد ISO9001-EN1176 می باشد .

12-قطر لوله ها 4 اینچ و ضخامت 2 میلیمتر می باشد .

13-جهت نصب دستگاها از فلنچ استفاده می شود .

14-قطر لوله ستون ها 4 اینچ می باشد .

لوازم بازی پلی اتیلن ،مجموعه بازی پلی اتیلن ، تاب و سرسره پلی اتیلن ، لوازم بازی پارکی ،الاکلنگ ،سرسره ،تجهیزات پارکی،تجهیزات مهد کودکی،وسایل بازی پارکی

 

(جهت مشاهده تصاویر بیشتر این محصول کلیک نمایید)