لوازم ورزشی پارکی ،ست بدنسازی پارکی

تولید ست ورزشی پارکی،دستگاه ورزشی پارکی ،ست بدنسازی پارکی ،لوازم ورزشی پارکی،

انواع لوازم ورزشی پارکی، ست ورزشی فضای باز،

امروز وجود دستگاه های ورزشی پارکی و ست بدنسازی پارکی از ملزومات فضاهای پارکی بود و با کم شدن تحرک به علت سبک زندگی آپارتمان نشینی وظیفه خود دانسته با تولید انواع دستگاه های ورزشی پارکی درجه 1 گامی در جهت ارتقای ورزش همگانی در جامعه برداشته 
شرکت مهندسی نورسازان پارسه آرا در کنار دیگر تجهیزات پارکی و تجهیزات زیبا سازی شهری اقدام به تولید انواع دستگاه ورزشی و تجهیزات بدنسازی که در فضاهای باز نظیر پارک ها و مدارس و بوستان ها نصب می گردند نموده است. محصولات این شرکت بدلیل تنوع و کیفیت مطلوب با استقبال خوب مشتریان روبرو گشته است.

تعداد قطعات ست های ورزشی پارکی عموما 20 دستگاه بوده که بنا به درخواست خریدارن ست های 10 عددی و حتی تکی ارایه می گردد تمامی ست های بدنسازی این شرکت دارای استاندارد و گارانتی می باشد.

از مشخصات لوازم ورزشی پارکی  این شرکت علاوه بر استاندارد بودن و متریال درجه 1 ،استفاده از پلی اتیلن در نشیمنگاه ها بوده که سبب سهولت در استفاده می باشد همچنین تمامی لوازم ورزشی پارکی دارای پوشش رنگ کوره ای الکترو استاتیک می باشند . با ساخت دستگاه های ترکیبی پارکی موجبات صرفه جویی در هزینه و فضا را برای خریداران عزیز فراهم ساخته ایم .
لیست دستگاه های ورزشی پارکی و تجهیزات بدن سازی پارکی به شرح ذیل می باشد .


 پرس پا

چرخانک

کوه پیمایی

پارالل

گامزن

کشش پا

پرس سرشانه

مسگری نشسته

اسکی گامزن

کشش دست و پا

عضلات شکم 

قایقی

پرس سینه

اسکی گامزن دو نفره

آونگ

بارفیکس

دار حلقه

فیله کمر

پاباز

دراز نشست

(جهت مشاهده تصاویر بیشتر این محصول کلیک نمایید )