مجموعه بازی تور و طناب ،بازی های طنابی ،وسایل بازی تور و طناب،لوازم بازی پارکی،تجهیزات پارکی

تجهیزات تور و طناب به کودکان اجازه میدهد تا تصورات طبیعی ماجراجویی خود را فعال کنند. ترکیب هماهنگ بازی های تور و طناب با هر چشم اندازی سازگار می باشد این بازی ها از ترکیب منحصر به فرد عناصر مختلف ساخته شده و با بهترین کیفیت میباشد.

تولید بازی های جدید  برای کودکان با تصور از تخیل و دانش جهانی بسیار نا محدود است. در عصر ارتباطات و تکنولوژی امروز کودکان به دلیل وجود بازی های الکترونیکی و کامپیوتری بسیار کم تحرک شده اند و این دلیل بسیاری از بیماری های حرکتی و جسمانی شده است.  این دلیلی شد تا شرکت نورسازان پارسه با تحقیقات بسیار با ارایه مدرنترین بازیهای روز دنیا در مناطق عمومی پارکها و شهرک های آپارتمانی و مکان های گردشگری باعث ایجاد انگیزش برای جلب توجه کودکان و حتی بزرگسالان برای دل کندن از ابزار آلات الکترونیکی و بازی های کامپیوتری و روی آوردن به این زمین های بازی شود.

بازیهای تور و طناب با گستردگی و تنوع برای همه سنین از کودک ، خردسال تا بزرگسال این امکان را به وجود می آورد که نیاز های حرکتی و هیجانی این افراد بر طرف شود.

شرکت نورسازان پارسه , پیشرو درتولید انواع بازیهای تور و طناب در ایران می باشد.

مشخصات لوازم بازی تور و طناب:

ماهیت طناب های مورد استفاده متشکل از 6 لایه سیم بکسل به هم طنیده دارای روکش کنف در رنگ بندی های متفاوت می باشد.  الباقی متریال مورد نیاز جهت تولید از قبیل شاسی, استراکچر فلزی , بست و اتصالات توسط مهندسین شرکت طراحی و ساخته شده است و از لحاظ کیفیت قابل رقابت با محصولات اروپایی می باشد.

قیمت لوازم بازی تور و طناب:

وسایل بازی تور و طناب دارای تنوع بسیار زیاد بوده و با توجه به ابعاد دستگاه و میزان طناب مصرف شده و آهن آلات و بست های مورد نیاز و زمان بر بودن ساخت وسایل بازی قیمت های متفاوتی خواهند داشت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از محصولات بر روی آنها کلیک نمایید.

الاکلنگ

کلیمدوس

مولکولی

انواع هرمی گردون

انواع هرمی طنابی

وسایل بازی ترکیبی

کانوپی

پل معلق

راپل

صفحه گردان

مخروطی ترکیبی

بازی جدید

انواع تاب

ژیروسکوپ

ترامپولین

صخره نوردی

دیوار منحنی